Gabinet czynny:

telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Ginekolog - położnik w Białymstoku

Dr Anna Kluz-Kowal jest ginekologiem i położnikiem

Anna Kluz-Kowal jest lekarzem o specjalizacji ginekolog-położnik, a przyjmuje pacjentki w Białymstoku. Swoją prywatną praktykę lekarską prowadzi w gabinecie ginekologicznym przy ulicy Niedźwiedziej 69. Praktyka ta obejmuje działania profilaktyczne, diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych występujących u kobiet w różnym wieku. Ta lekarz ginekolog zajmuje się również dziećmi i nastolatkami m.in. z zaburzoną gospodarką hormonalną.

Oferta prowadzonego przez ginekolog Annę Kluz-Kowal gabinetu obejmuje szereg badań diagnostycznych wykonywanych kobietom w trakcie przebiegu ciąży lub w celu wykrycia przyczyny problemu ginekologicznego. Badania te, to m.in.:

Prowadzone są tu również badania z zakresu położnictwa i profilaktyki. W gabinecie przeprowadzane są zabiegi, a także proste operacje ginekologiczne, dr Kluz-Kowal zajmuje się również leczeniem nadżerki i prowadzeniem ciąży. Można także skorzystać z fachowego doradztwa ginekologa w zakresie doboru antykoncepcji.

 

 

 

gabinet ginekologiczny

Kompleksowa pomoc w gabinecie ginekologicznym

W historii gabinetu ginekologicznego lekarz Anny Kluz-Kowal pojawia się mnóstwo pacjentek z problemami ginekologicznymi występującymi z różnych przyczyn. Leczymy choroby wirusowe i bakteryjne, powodujące wiele poważnych zagrożeń dla zdrowia kobiet. Zapewniamy przy tym pełną opiekę, obejmującą konsultacje i badania diagnostyczne. Oferujemy również pomoc położniczą, którą objęte są kobiety podczas okresu ciąży, porodu oraz połogu. Udzielamy porad w zakresie przebiegu tych etapów oraz oferujemy pełen zakres badań dla przyszłych mam i kobiet po urodzeniu dziecka.

Do lekarza ginekologa można zwrócić się o konsultacje dotyczące regulacji miesiączki, a także chorób nowotworowych i zmian trądzikowych, które najczęściej są wynikiem zaburzeń hormonalnych. Zachęcamy Panie do regularnych badań ginekologicznych, które są podstawą właściwej diagnostyki, jak również prowadzą do szybkiego wykrycia i leczenia wszelkich nieprawidłowości. Swojego zdrowia nie warto pozostawiać przypadkowi.

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.