Gabinet czynny:

telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Zabiegi ginekologiczne

Wykonujemy zabiegi ginekologiczne w ramach chirurgii mało inwazyjnej. Takie zabiegi nie wymagają zwykle długiej hospitalizacji czy rekonwalescencji. Do najczęstszych zabiegów ginekologicznych należą: usuwanie polipów, pobieranie wycinków, histeroskopia, łyżeczkowanie. Zwykle przy braku przeciwwskazań po takim zabiegu możliwy jest normalny powrót Pacjentki do codziennych obowiązków i zajęć.

Zapewniamy odpowiedni poziom opieki medycznej podczas wykonywania wszystkich zabiegów ginekologicznych oraz po ich zakończeniu. Zabiegi przeprowadzane są w ten sposób, by zminimalizować ból oraz ryzyko wystąpienia blizn i innych śladów na skórze. Stosowane przez nas metody wybierane są w oparciu o najlepsze standardy wiedzy medycznej, dotychczasowe doświadczenie oraz indywidualne ograniczenia związane ze stanem zdrowia Pacjentek.

Każdy zabieg ginekologiczny poprzedzony jest odpowiednio przeprowadzoną diagnostyką obejmującą m.in. badania ginekologiczne oraz szczegółowym wywiadem lekarskim.

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.