Gabinet czynny:

telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Badania ginekologiczne – leczenie i doradztwo

 

W naszym gabinecie ginekologicznym w Białymstoku prowadzimy konsultacje oraz leczenie. Oferujemy badania USG piersi, mammografię i cytologię, a także prowadzenie ciąży, regulację miesiączki oraz leczenie nadżerki. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać pełną informację na temat zabiegów i badań prowadzonych w naszym gabinecie, można się z nami skontaktować telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Usługi gabinetu ginekologicznego:

  • ginekologia dziecięca
  • badania: USG ginekologiczne, USG ciąży, cytologia, mammografia, USG piersi, USG płodu, HT, posiewy, badanie czystości pochwy
  • położnictwo – prowadzenie ciąży (także ciąży wysokiego ryzyka i powikłanej), przygotowanie do porodu, opieka nad kobietą ciężarną i płodem, rozwiązywanie ciąży
  • doradztwo w zakresie dojrzewania, miesiączkowania, menopauzy, antykoncepcji (system Mirena, Lady Insert) itp.
  • leczenie chirurgiczne, operacje ginekologiczne
  • diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych, leczenie nadżerki, schorzeń szyjki macicy, infekcji, zaburzeń miesiączkowania itp.

Operacje i zabiegi ginekologiczne

Oferta naszego gabinetu ginekologicznego w Białymstoku obejmuje również zabiegi chirurgiczne. Przed rozpoczęciem leczenia Pacjentki są zawsze dokładnie informowane przez lekarza ginekologa o swoim stanie zdrowia oraz o zaleceniach i przeciwwskazaniach odnośnie danego zabiegu ginekologicznego. Dzięki temu mogą podjąć świadomą decyzję na temat przebiegu leczenia w naszym gabinecie.

gabinet ginekologiczny


ginekologia
 

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.