Gabinet Ginekologiczny Anny Kluz Kowal w Białymstoku

Doktor Anna Kluz-Kowal jest lekarzem ginekologiem z wieloletnią praktyką prowadzącym własny gabinet ginekologiczny w Białymstoku. Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego oraz w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym.
Panie, które zgłaszają się po specjalistyczną poradę, mogą liczyć na kompleksową opiekę ze strony dr Kluz-Kowal. Pani doktor specjalizuje się w prowadzeniu ciąży oraz w ginekologii dziecięcej. Zajmuje się również doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniej metody antykoncepcji.
W ofercie białostockiego gabinetu ginekologicznego doktor Kluz-Kowal znajduje się szeroka oferta badań ginekologicznych, w tym mammografia, cytologia oraz USG piersi. Pani doktor zajmuje się również położnictwem oraz wykonuje badania kobiet w ciąży m.in. USG ciąży i USG porodu. W gabinecie przeprowadzane są również różnego rodzaju zabiegi, w tym chirurgiczne. Pełna oferta usług świadczonych przez dr Kluz-Kowal znajduje się na stronie jej gabinetu ginekologicznego.

 

185291-gine_1